+48 32 441 90 00
biuro@ssm.silesia.pl

Być może taki napis pojawi się na ledowych tablicach informacyjnych nowoczesnych ekspozytorów, które staną na obrzeżach Gliwic. Decyzja dotycząca wyglądu witaczy oraz ich lokalizacji jeszcze nie zapadła.
Ekspozytory to wolnostojące urządzenia reklamowo-informacyjne. Te gliwickie będą nowoczesne i eleganckie, wyposażone w wyświetlacze przestrzenne prezentujące wybrany, możliwy do zmiany napis elektroniczny oraz trójwymiarowe obrazy o charakterze informacyjno-poromocyjnym.

Witacze będą też pełnić funkcję nośnika informacji o mieście – prezentowane wiadomości mają być dostosowane do kalendarza imprez i ważnych wydarzeń miejskich. „Ekspozytory o industrialnym designie służyć będą między innymi witaniu wjeżdżających gości i zachęcaniu do odwiedzenia Miasta. Staną się dzięki temu inteligentnymi wizytówkami Miasta” – czytamy w uzasadnieniu do uchwały, która podczas ostatniej sesji Rady miasta przyjęli gliwiccy radni. Obecnie trwają prace związane z przygotowaniem dokumentacji technicznej. Inwestycję zrealizuje Śląska Sieć Metropolitalna.

Font Resize