+48 32 441 90 00
biuro@ssm.silesia.pl

Uncategorized

„Gliwickie Centrum Umiejętności – budowa parku doświadczeń przy ul. Tarnogórskiej”

  • [download id=”4705″]
  • [download id=”4711″]
  • [download id=”4702″]
  • [download id=”4697″]
  • [download id=”4655″]
  • [download id=”4657″]
  • [download id=”4661″]
  • [download id=”4663″]
  • [download id=”4659″]
  • [download id=”4665″]
  • [download id=”4667″]
  • [download id=”4669″]
  • [download id=”4671″]
  • [download id=”4673″]
  • [download id=”4675″]
  • [download id=”4677″]
  • [download id=”4679″]

 

 

 

 

 

„Gliwickie Centrum Umiejętności – budowa parku doświadczeń przy ul. Tarnogórskiej”

  • [download id=”4532″]
  • [download id=”4535″]
  • [download id=”4537″]
  • [download id=”4539″]
  • [download id=”4541″]
  • [download id=”4543″]
  • [download id=”4545″]
  • [download id=”4548″]
  • [download id=”4567″]
  • [download id=”4552″]
  • [download id=”4554″]
  • [download id=”4570″]
  • [download id=”4556″]
  • [download id=”4594″]
  • [download id=”4610″]
  • [download id=”4608″]
  • [download id=”4614″]
  • [download id=”4617″]
  • [download id=”4631″]
  • [download id=”4647″]

 

 

 

 

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: „Pełnienie usługi kontroli wniesionych opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania”

Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: „Pełnienie usługi kontroli wniesionych opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania”

– [download id=”4500″]
– [download id=”4527″]
(więcej…)

Pełnienie usługi kontroli wniesionych opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie w Gliwicach

Pełnienie usługi kontroli wniesionych opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowanie w Gliwicach
data publikacji – 2016-11-04

    • [download id=”4463″]

 

    • [download id=”4465″]

 

    • [download id=”4467″]

 

    • [download id=”4470″]

 

    • [download id=”4472″]

 

    • [download id=”4474″]

 

    • [download id=”4476″]

 

    • [download id=”4478″]

 

    • [download id=”4480″]

 

    • [download id=”4482″]

 

  • [download id=”4484″]

Adaptacja pomieszczeń budynku przy ul. Tarnogórskiej 127 na potrzeby Śląskiej Sieci Metropolitalnej

data zamieszczenia: 4.05.2016 r.

  • [download id=”4421″]
  • [download id=”4376″]
  • [download id=”4268″]
  • [download id=”4281″]
  • [download id=”4102″]
  • [download id=”4105″]
  • [download id=”4107″]
  • [download id=”4109″]
  • [download id=”4061″]
  • [download id=”4063″]
  • [download id=”4067″]
  • [download id=”4069″]
  • [download id=”4071″]
  • [download id=”4073″]
  • [download id=”4075″]
  • [download id=”4077″]
  • [download id=”4079″]
  • [download id=”4081″]
  • [download id=”4083″]
  • [download id=”4085″]
  • [download id=”4087″]
  • [download id=”4089″]
  • [download id=”4091″]
  • [download id=”4093″]
  • [download id=”4095″]
  • [download id=”4634″]

Lista szkół zakwalifikowanych do finału (licea)

Licea

Szkoły zakwalifikowane do finału

Łączna ilość uzyskanych punktów

Czas

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zabrze

100

00:39:08

Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, Pińczów

93

00:47:21

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 im. A. Struga, Gliwice

93

00:56:00

VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 10, Zabrze

93

00:46:33

Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Miechów

93

01:00:00

I Liceum Ogólnokształcące, Swarzędz

93

01:00:00

I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich, Wodzisław Śl.

87

00:51:37

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa, Czarków

87

00:42:46

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, Wrocław

87

00:44:47

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, Przemyśl

80

00:37:18

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka, Ruda Śl.

80

00:45:35

III Liceum Ogólnokształcące im. L. Szenwalda w ZSO nr 2, Dąbrowa Górnicza

80

00:55:24

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14, Gliwice

80

00:59:54

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Tomaszów Mazowiecki

80

00:51:31

I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gastomianum, Sandomierz

80

01:00:00

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki, Łobez

73

00:51:42

II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej, Poznań

73

00:54:31

I Liceum Ogólnokształcące im .J. Smolenia, Bytom

73

00:58:29

Zespół Szkół im. I. J. Paderewskiego, Knurów

73

01:00:00

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Edwarda Dembowskiego, Gliwice

67

00:30:39

Szkoły które nie zakwalifikowały się do finału

Łączna ilość uzyskanych punktów

Czas

III Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej, Sopot

67

00:52:08

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gliwice

67

01:00:00

Zespół Szkół, Gogolin

67

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gryfino

67

01:00:00

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, Ruda Śl.

67

00:57:21

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Sieradz

67

00:52:00

III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Inowrocław

60

00:55:44

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta, Trzebiatów

60

01:00:00

X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Warszawa

60

00:58:47

X Liceum Ogólnokształcące – Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół, Bytom

53

01:00:00

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, Zabrze

53

00:46:46

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami dwujęzycznymi, Boguchwała

53

01:00:00

Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista”, Gdańsk

53

00:48:25

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego, Kielce

53

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8, Tomaszów Mazowiecki

53

01:00:00

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w ZSP, Kleszczów

47

01:00:00

Zespół Szkół Ekonomicznych, Mińsk Mazowiecki

47

00:54:43

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Połczyn Zdrój

47

01:00:00

VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego, Gdańsk

40

01:00:00

Zespół Szkół, Mogilno

40

00:59:59

Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka, Więcbork

40

01:00:00

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Gliwice

33

01:00:00

IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Lublin

33

01:00:00

Salezjański „Don Bosko”, Świętochłowice

27

01:00:00

IV Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Stanisława Maczka w Katowicach, Katowice

27

01:00:00

Zespół Szkół nr 2 im. Ks. Prof. J. Tischnera, Żory

27

00:59:28

Zespół Szkół Zawodowych, Brzeg Dolny

27

01:00:00

Liceum Ogólnokształcące Animator, Gliwice

27

01:00:00

VII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi, Suwałki

27

01:00:00

Zespół Szkół, Świątniki Górne

27

01:00:00

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Świebodzice

27

01:00:00

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, Katowice

20

00:59:11

Zespół Szkól Nr 2 im. Noblistów Polskich, Choszczno

20

01:00:00

Liceum Plastyczne, Gliwice

20

01:00:00

Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara, Kolbuszowa

20

00:57:34

Liceum Ogólnokształcące „Oskar”, Olsztyn

20

01:00:00

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, Piekary Śl.

20

01:00:00

Liceum Ogólnokształcące Nr XIII w Zespole Szkół Nr 5, Wrocław

20

01:00:00

IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w ZSO nr 4, Biała Podlaska

13

01:00:00

Zespół Szkół nr 1 im. St. Staszica, Kutno

13

01:00:00

II Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Mikołów

13

01:00:00

Liceum Ogólnokształcące „Patos”, Olsztyn

13

01:00:00

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Piastów

13

01:00:00

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie, Chorzów

7

01:00:00

XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Prof. Józefa Tischnera, Łódź

7

01:00:00

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Skamandrytów, Szczecin

0

00:56:00

I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich, Żnin

0

00:58:46

Lista szkół zakwalifikowanych do finału (technika)

 Technika  

Szkoły zakwalifikowane do finału

Łączna ilość uzyskanych punktów

Czas

Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych, Gliwice

87

00:51:27

Technikum nr 7 w Zespole Szkół nr 10, Zabrze

87

00:51:50

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Cieszyn

87

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego, Kluczbork

80

00:54:26

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1, Przemyśl

80

01:00:00

Zespół Szkół im. W. Szybińskiego, Cieszyn

73

00:58:11

Zespół Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja, Kędzierzyn Koźle

73

01:00:00

Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Józefa Bema – Technikum XI, Wrocław

73

01:00:00

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych – Technikum nr 3, Żywiec

73

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. M. Kopernika, Ruda Śl.

67

00:57:03

Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 3, Końskie

67

00:57:15

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, Sosnowiec

60

01:00:00

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Gliwice

60

01:00:00

Zespół Szkół Zawodowych im. Gen. Stanisława Maczka, Koronowo

53

00:46:13

Powiatowy Zespół Szkół nr 1, Pszczyna

53

00:58:46

Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych, Lubliniec

53

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi, Piotrków Trybunalski

53

01:00:00

Zespół Szkół Zawodowych, Brzeg Dolny

53

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, Piła

53

01:00:00

Zespól Szkół Elektryczno-Elektronicznych, Radomsko

53

01:00:00

Zespół Szkół Łączności, Szczecin

53

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8, Tomaszów Mazowiecki

53

01:00:00

Zespół Szkół nr 1, Wieluń

53

01:00:00

Zespół Szkół Nr 3 im. Wł. St. Reymonta, Łuków

53

01:00:00

Szkoły, które nie zakwalifikowały się do finału

Łączna ilość uzyskanych punktów

Czas

Górnośląskie Centrum Edukacyjne – Technikum nr 2, Gliwice

47

01:00:00

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Łobzie, Łobez

40

00:52:35

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3, Chorzów

40

00:56:00

Zespół Szkół Budowlanych, Cieszyn

40

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II, Kleszczów

40

01:00:00

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1, Gliwice

40

01:00:00

Zespół Szkół nr 2 im. Ks. Prof. J. Tischnera, Żory

40

01:00:00

Zespół Szkół im. Gen. Wł. Andersa, Częstochowa

40

01:00:00

Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych, Lublin

40

01:00:00

Zespół Szkół Nr 23 – Technikum Nr 12, Wrocław

40

01:00:00

Zespół Szkół nr 1 – Technikum nr 1 im. Jacka Karpińskiego, Piekary Śl.

33

01:00:00

Powiatowy Zespół Szkół nr 2, Pszczyna

33

01:00:00

Zespół Szkół im. I. J. Paderewskiego, Knurów

33

01:00:00

Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919, Krzyż Wlkp.

33

01:00:00

Technikum Zawodowe Nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego, Szczecin

33

01:00:00

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2, Katowice

27

00:45:01

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3 – Technikum Kształtowania Środowiska, Piotrków Trybunalski

27

00:58:35

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, Łopuszno

27

00:58:55

Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych, Elbląg

27

01:00:00

Zespół Szkół Nr 12 Technikum Elektryczno-Energetyczne, Bydgoszcz

27

01:00:00

Zespół Szkół Ekonomicznych im. o. Langego, Chorzów

27

01:00:00

Zespół Szkół Technicznych, Rybnik

27

01:00:00

Zespół Szkół, Mogilno

20

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kłanino

20

01:00:00

Zespół Szkół Budowlanych – Technikum Nr 4 im. Henryka Sławika, Rybnik

20

01:00:00

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Witnica

20

01:00:00

Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej, Żywiec

20

01:00:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Sylwestra Kaliskiego, Bystrzyca Kłodzka

13

00:49:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych „Cogito”, Siemianowice Śl.

13

00:59:40

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Noblistów Polskich, Słupsk

13

01:00:00

Technikum nr 2 – Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół, Bytom

13

01:00:00

Zespół Szkół nr 1 im. St. Staszica, Kutno

13

01:00:00

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki, Żarki

13

01:00:00

Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich, Choszczno

13

01:00:00

Techniczne Zakłady Naukowe im. Gen. Władysława Sikorskiego , Częstochowa

13

01:00:00

Zespół Szkół Technicznych, Częstochowa

13

01:00:00

Zespół Szkół Technicznych, Gdynia

13

01:00:00

Zespół Szkół Ekonomicznych, Mińsk Mazowiecki

13

01:00:00

Zespół Szkół, Olsztynek

13

01:00:00

Zespół Szkół Ekonomicznych, Ośno Lubuskie

7

01:00:00

Zespół Szkół Ekonomicznych, Wrocław

7

01:00:00

Centrum Edukacji Ogrodniczej, Szczecin

0

00:05:27

CKZiU – Technikum Nr 1, Sosnowiec

0

00:57:11

wynik naboru na stanowisko Serwisant

Wynik naboru
na stanowisko Serwisant
w pełnym wymiarze czasu pracy w Śląskiej Sieci Metropolitalnej Sp. z o. o.
(termin składania ofert upłynął 29.01.2016 r.)

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Serwisanta w pełnym wymiarze czasu pracy w Śląskiej Sieci Metropolitalnej Sp. z o. o. wybrano następującego kandydata:

  1. Adrian Miękina

Uzasadnienie wyboru

Komisja rekrutacyjna po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej uznała, że Pan Adrian Miękina najlepiej spełnia wymagania stawiane kandydatowi na stanowisko Serwisant w Śląskiej Sieci Metropolitalnej Sp. z o. o.

Grzegorz Nitkiewicz
Prezes Zarządu

wpis testowy

wpis testowy

Font Resize