+48 32 441 90 00
biuro@ssm.silesia.pl

Mat@ndo 2017

Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o., we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym, zorganizowała V edycję Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo”  – czyli matematycznego drużynowego testu online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Finał V edycji Konkursu  odbył się 18 października 2017 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 

Wyniki V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo”

 

Technikum

Miejsce

Nazwa szkoły Miejscowość Punktacja Czas
1 Technikum nr 1, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych Gliwice 100 00:49:47
2 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1.Technikum Mechatroniczne nr 1 Warszawa 89 01:00:00
3 Technikum Nowoczesnych Technologii im Jana Pawła II Kleszczów 78 01:02:15
4 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Kędzierzyn Koźle 73 00:59:23
5 Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych Lubliniec 67 00:08:21
6 Zespół Szkół Zawodowych im Gen F. Kleeberga nr 1 Dęblin 65 01:02:04
7 Zespół Szkół Samochodowych im. Gen Stefan Roweckiego „GROTA” Gliwice 65 01:02:01
8 Technikum Menadżersko-Usługowe Piotrków Trybunalski 65 01:02:12
9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im M. Kopernika Ruda Śląska 60 01:02:02
10 Zespół Szkół Gorzów Śląski 57 00:57:52
11 Technikum nr 2, Zespół Szkół Ekonomicznych . im Wojciecha Korfantego Katowice 55 00:57:03
12 Zespół Szkół Łączności Szczecin 55 01:02:14
13 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych Cieszyn 54 00:59:17
14 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych Żywiec 47 01:02:01
15 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego Kluczbork 43 01:02:04
16 Zespół Szkół Licealno-Technicznych Kluczbork 43 01:02:32
17 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im prof. Janusza Groszkowskiego Radomsko 39 01:01:28
18 Technikum 11 Zespół Szkół Budowlanych Wrocław 33 01:02:12
19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kępno 27 01:01:50

 

 

 

Liceum

Miejsce Nazwa szkoły Miejscowość Punktacja Czas
1 II Liceum Ogólnokształcące Kielce 100 00:39:41
2 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Przemyśl 100 00:48:42
3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Racibórz 100 00:52:47
4 Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki Syców 100 00:53:15
5 V liceum Ogólnokształcące Bielsko Biała 98 00:16:08
6 I liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im Edwarda Dembowskiego Gliwice 98 00:40:30
7 II Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego Sieradz 98 01:01:27
8 Liceum ogólnokształcące nr xiii  im. Aleksandra Fredry Wrocław 96 00:29:16
9 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki Łobez 94 00:42:43
10 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Tarnowskie Góry 92 00:43:25
11 ILO w Wadowicach Wadowice 87 00:59:57
12 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej Curie Szczecin 85 00:54:10
13 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im M. Konopnickiej Opole 84 00:55:23
14 VLO z Oddziałami dwujęzycznymi Gliwice 78 01:01:56
15 Zespół Szkół w Świątnikach Górnych Świątniki Górne 72 01:00:00
16 XLO im. Królowej Jadwigi Warszawa 69 00:52:16
17 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Miechów 64 01:01:59
18 Liceum Ogólnokształcące
Im. Hugo Kołłątaja
Pińczów 64 00:58:55
19 II Liceum Ogólnokształcące im M Kopernika Kędzierzyn Koźle 60 00:55:54
20 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego Ryki 51 01:01:26

 

Gratulujemy Zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom – do zobaczenia za rok.

Wielkość czcionki
Kontrast

Ta witryna używa plików cookie. Korzystają…c ze strony wyrażasz zgodę™ na używanie plików cookie więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close